Смертельна аварія в Запоріжжі. Фото: zp.npu.gov.ua Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) загинули дві 24-річні дівчини та постраждали ще дві людини
Керманичу BMW, який ввечері 22 листопада вчинив смертельну аварію в Космічному районі Запоріжжя, повідомили про підозру. Про це інформує Національна поліція в Запорізькій області, передає “Версія”
За даними слідства, 26-річний водій автомобіля BMW під час руху по Прибережній автомагістралі в напрямку вулиці Домаха не впорався з керуванням та виїхав за межі проїжджої частини. Після цього іномарка влетіла в електроопору.
Внаслідок ДТП дві 24-річні пасажирки загинули в кареті “швидкої” під час реанімаційних заходів. Ще двох постраждалих віком 23 та 25 років ушпиталили до медзакладу.








Discussion about this post