Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з управлінь ГУ Державної служби України в Миколаївській області у вимаганні неправомірної вигоди за здійснення впливу (ч. 3 ст. 369-2 КК України).
Слідством встановлено, що посадовець отримав від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду в розмірі 31 000 грн за здійснення впливу на прийняття службовими особами Держпродспоживслужби в області рішень щодо безперешкодного й швидкого оформлення та видачі міжнародних ветеринарних сертифікатів для ввезення до країн ЄС продуктів бджільництва, а також усунення подальших перешкод під час реалізації службовими особами своїх повноважень.
У липні 2023 року посадовець був затриманий у порядку ст. 208 КПК України.
На даний час обвинувачений перебуває під вартою.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснювалось слідчими Першого слідчого відділу (з дислокацією у м. Миколаєві) ТУ ДБР.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Discussion about this post