Автопригода за участі вантажівки DAF з напівпричепом та приміського маршрутного таксі Рута, сполученням «Миколаїв -Пересадівка», сталась вдень 6 травня на автодорозі Н-11 «Дніпро-Миколаїв» поблизу села Михайло-Ларине Воскресенської громади. За кермом вантажівки перебував 24-річний чоловік, 60-річний водій керував маршрутним мікроавтобусом.
На момент скоєння ДТП у маршрутному таксі перебувало 10 пасажирів.
Внаслідок автопригоди зазнали травмувань водій маршрутки та четверо його пасажирів, віком від 7 до 67 років. Потерпілих із тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості доставили до медичних закладів.
Наразі госпіталізовані малолітній хлопчик та 67-річна жінка. Інші потерпілі проходять амбулаторне лікування.
Слідчі затримали водія вантажівки того ж дня у порядку ст. 208 КПК України та за процесуального керівництва прокуратури сьогодні, 7 травня, повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило тяжке тілесне ушкодження потерпілого». Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області





Discussion about this post