Ілюстративне фото: Pixabay.com В райдержадміністрації (РДА) б’ють на сполох через активізацію шахраїв
Шахраї, телефонуючи з фейкових акаунтів у месенджерах, видурюють у підприємців гроші ніби на підтримку військових від імені представників Запорізької РДА, інформує “Версія” з посиланням на чиновників.
Там кажуть: це не поодинокий випадок, а системна шахрайська схема. Мета – вкрасти кошти довірливих людей та дискредитувати посадовців РДА.
“Нещодавно шахраї від мого імені, як голови району, почали звертатися до підприємців Запорізького району з листами про збір фінансової допомоги для військових… Ми працюємо виключно в межах своїх повноважень та не маємо жодного відношення до подібних зборів та шахрайських схем”, – зауважив голова Запорізької РДА Олег Буряк.





Discussion about this post