Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов щодо можливості ударів російських окупантів по Україні 24 серпня зауважив, що Україна вже звикла до поведінки свого хворого на голову сусіда.
“Маємо сусіда, хворого на всю голову… Те, що вони будуть намагатися зіпсувати нам свято, – в цьому дивного нічого немає. Ми вже звикли”, – сказав він в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання щодо потенційних атак російських окупантів по Україні 24 серпня, в День Незалежності.
Він додав, що після 24 лютого 2022 року пройшло вже не одне свято і “ми проходимо ці іспити”. “Я більш ніж впевнений, що так само буде і 24-го. Все буде добре, все буде Україна”, – сказав секретар РНБО.
Також на запитання, яким саме може бути загострення 24 серпня, Данілов зауважив, що українці щодня живуть під загрозою ракетних ударів загарбників. “Ми до цього вже звикли. Наші професійні військові, які закривають наше небо, бездоганно роблять свою справу. З урахуванням тієї наявності засобів ураження, які ми на сьогоднішній день маємо. Ми як дивували, так і дивуємо світ. Повірте, те, що збивають наші Протиповітряні сили, – жодна країна з таким не зіштовхувалася”, – наголосив він.








Discussion about this post