Нардеп Євгеній Шевченко. Фото: Ліля Гончарук/ suspilne.media Нардеру Шевченку загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна
Державне бюро розслідувань (ДБР) скерувало до суду обвинувальний акт у справі запорізького нардепа Євгенія Шевченка, якого підозрюють у державній зраді та шахрайстві. Про це повідомляє пресцентр ДБР, інформує “Версія“.
Правоохоронці не називають прізвища нардепа, але викладені обставини свідчать, що йдеться саме про Євгенія Шевченка.
Працівники ДБР зібрали докази вчинення трьох епізодів злочинів, у яких підозрюють народного депутата. Зазначається, що перші два злочини стосуються державної зради до і після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Третій епізод стосується шахрайського заволодіння Шевченком 14,5 млн грн приватного підприємства.





Discussion about this post