Як працюватимуть сумське дошкілля та позашкілля в січні 16:07 / 27 грудня 2024 Новини Освіта Суспільство
В січні сумські заклади дошкільної, позашкільної, початкової мистецької освіти, підрозділи початкових шкіл Сумської МТГ працюватимуть на дистанційці. Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС, враховуючи складну безпекову ситуацію.
Згідно з рішенням комісії за потреби має бути організована робота чергових груп у закладах дошкільної освіти та підрозділах початкових шкіл.
Підприємства, заклади та установи позашкільної освіти спортивного профілю за рішенням керівника та за виконання всіх умов безпеки, можуть проводити навчально-тренувальний процес для:
спортсменів дорослих вікових груп
учасників заходів внесених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2025 рік.
Підписуйтесь на нас у
Підписуйтесь на нас в





Discussion about this post