У кризових центрах зробили ремонт, оновивши житлову зону. Борис Філатов прокоментував і наголосив, що місто і надалі допомагатиме жертвам домашнього насилля та переселенкам.
Під час війни у Дніпрі продовжують піклуватися про вразливі категорії населення.
У місті створюються умови для допомоги і підтримки. Працюють соціальні працівники і відкриті двері шелтерів для постраждалих від домашнього насильства та переселенок.
Нещодавно один із центрів відремонтували і покращили умови. Коментар від Бориса Філатова:
Ми завжди декларували, що у нас є єдиний соціальний простір (як і медичний). Тому в цьому напрямі Дніпро і далі працюватиме. Міська влада вкладатиме кошти та допомагатиме нашим комунальним закладам, які орієнтовані на найменш захищених людей.
У чому унікальність комунальних закладів Дніпра?
Дніпро — єдине місто в Україні, яке розділило проживання жінок, що постраждали від домашнього насильства, на відділення жінок з дітьми та жінок без дітей. В обох випадках тим, хто звертається, надають тимчасовий прихисток, юридичну допомогу, соціально-психологічну реабілітацію та готують до подальшого самостійного життя поза центром.
У відділенні Центру соціальної підтримки «Мамине щастя», де піклуються про жінок із дітьми, що опинилися в складних обставинах, повністю оновили житлову зону.
Куди звертатися?
- Консультативна лінія: : (056) 785-73-60; (067) 200-40-62;
- Служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри»: (056) 767-18-41; (067) 200-80-35;
- Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі: (068) 806-23-50;
- Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з кризовою кімнатою): (066) 448-61-54; (067) 200-25-66
Discussion about this post