Інформація щодо демографічної ситуації у Миколаївській області у січні–травні 2021 року

  0

  Демографічна ситуація у Миколаївській області у січні–травні 2021 року.

  Чисельність наявного населення у Миколаївській області, за оцінкою, на 1 червня 2021р. становила 1101508 осіб. Упродовж січня–травня 2021р. чисельність населення зменшилася на 6886 осіб. Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 31 живонароджений.

  Методологія та визначення

  Наявне населення – населення, яке на момент перепису перебуває на певній території, враховуючи осіб, що тимчасово мешкають (за умови їхньої відсутності у місці проживання не більше ніж 12 місяців).

  Постійне населення – населення, яке постійно мешкає на момент перепису на певній території, ураховуючи тимчасово відсутніх, якщо їхня відсутність у місці проживання не перевищувала 12 місяців. Середня чисельність населення (наявного/постійного) розрахована як середня арифметична з чисельності на початок і кінець періоду спостереження.

  Розрахунки (оцінки) чисельності населення проводяться щомісячно станом на початок кожного місяця і щорічно станом на 1 січня на основі наявних адміністративних даних і на підставі підсумків останнього перепису населення, до яких додається кількість живонароджених і прибулих на певну територію і віднімається кількість померлих і вибулих із цієї території.

  Загальний приріст (скорочення) населення – сума природного приросту (скорочення) та міграційного приросту (скорочення).

  Природний приріст (скорочення) населення – різниця між кількістю живонароджених та кількістю померлих. Інформація щодо кількості живонароджених і померлих (у т.ч. дітей у віці до 1 року) сформована за даними актових записів цивільного стану, які надають територіальні органи Міністерства юстиції України.

  Міграційний приріст (скорочення) населення – різниця між кількістю прибулих на певну територію та кількістю вибулих за її межі.

  Інформує ГУ статистики у Миколаївській області

  Предыдущая статьяВ Николаеве на Адмиральской расположен дом с интересной историей
  Следующая статьяВ Николаеве начали ремонтировать областную детскую клиническую больницу