У Миколаївському обласному художньому музеї зберігається унікальна картина — відеоогляд

  0

  Миколаївський обласний художній музей ім. Верещагіна пропонує переглянути онлайн перлину із 100 кращих робіт музею та долучиться до творчої спадщини Сергія Виноградова.

  Лідія Одегова — завідуюча методичним відділом музею розповість про життя та творчі успіхи митця, а також про картину «У будинку», яка прикрашає постійну експозицію музею.

  Кілька картин художника зберігаються в Одеському художньому музеї, більшість — у Третьяковскій галереї. За життя Виноградов виставлявся в Дюссельдорф Парижі, Берліні, Мюнхені, Празі, Нью-Йорку, Ризі, Копенгагені, Лондоні, Белграді.

  Великий вплив на нього справило дитинство, проведене в сім’ї потомственого служителя церкви, а також монументальний живопис, над якою багато працював його перший учитель Е. С. Сорокін.

  Писав жанрові картини, портрети, інтер’єри, пейзажі. В кінці 1890-х років в картинах на селянську тему багато сонця. Пізніше проявляється спроба ухилитися від стилю передвижників, роботи 1910-х років містять елементи імпресіонізму, пейзажі пишуться в декоративно-пленерного манері. У 1914-1917 роках працював в листівці військової тематики.

  Найбільш цікаві роботи виконані в період активної діяльності в «Союзі російських художників», — відзначає Вікіпедія.

  Предыдущая статьяОздоровлення дітей на Миколаївщині
  Следующая статьяГороскоп на сегодня 16 июля