У Галицинівці та Лупареве побудують сучасні сімейні амбулаторії

  0

  Сьогодні, 16 липня, в Миколаївській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

  Одним із найважливіших питань було затвердження переліку об’єктів будівництва, які фінансуються у 2021 році за рахунок субвенцій з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на кінець 2020 року.

  Про це, на своїй сторінці в фейсбук, повідомила депутат Миколаївської обласної ради Людмила Кошова:

  Разом з колегами підтримала виділення коштів на два дуже важливих для Вітовського (Миколаївського) району об’єкта:

  •  4 мільйони гривень на капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Продольна, 8 в селі Лупареве, Миколаївського району.
  •  5 мільйонів 362 тисячі 739 гривень на будівництво амбулаторії загальної медицини у селі Галицинове, Галицинівської ОТГ, Миколаївського району.

  «На сьогоднішній день, питання надання якісної медичної допомоги жителям сіл стоїть дуже гостро. Саме тому, зі свого боку, буду робити все можливе для розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Виділення майже 10 мільйонів гривень на амбулаторії це значний крок в цьому напрямку.» — повідомляє Людмила Кошова.

  Предыдущая статьяВ Украине запретили продажу лекарств детям до 14 лет
  Следующая статьяУ Миколаєві вздовж проспекту Богоявленського прибрали 21 білборд