На Миколаївщині буде відкрито 15 центрів масової вакцинації від COVID-19

  0

  В Миколаївській області відкриють додаткових 15 центрів масової вакцинації людей. Паралельно з якими функціонуватимуть й пункти щеплення.

  Про це заявлено у вівторок, 20 липня, на онлайн нараді заступника голови Миколаївської ОДА Ігоря Кузьміна із головами районних державних адміністрацій, територіальних громад та медичною спільнотою області/

  «На рівні держави та керівника робіт з ліквідації прийнято рішення про початок п’ятої хвилі вакцинації населення. Таким чином всі громадяни віком від 18 років, можуть вакцинуватися за власним бажанням», — сказав заступник голови облдержадміністрації.

  Наразі завдання посилюється, акцентував Ігор Кузьмін. Зокрема йдеться про розгортання в області додаткових 15 центрів масової вакцинації людей. Паралельно з якими функціонуватимуть й пункти щеплення.

  Також він наголосив, що Центри вакцинації повинні здійснювати свою діяльність протягом семи днів на тиждень з 9.00 до 15.00 години. Своєю чергою пункти щеплення мають приймати громадян з 8.00 до 17.00. Їх телефони буде розміщено у засобах масової інформації.

  На голів територіальних громад й старостів покладено обов`язок погодити графіки виїзду мобільних груп у віддалені населені пункти або забезпечити підвезення громадян до центрів вакцинації.

  Він зазначив, що вакцинація дасть можливість запобігти значному зростанню захворюваності та важкому перебігу коронавірусної хвороби, необхідності підвищення санітарних обмежень у разі загострення ситуації.

  Інформує Миколаївська обласна державна адміністрація

  Предыдущая статьяВ громаде на Николаевщине строят современную амбулаторию
  Следующая статья49 лет назад в Николаеве на заводе имени 61 коммунара был спущен на воду корабль «Керчь»