Поліція Миколаївщини збільшила кількість автопатрулів на дорогах області 

  0

  Поліцейські Миколаївської області долучилися до всеукраїнського комплексу профілактичних заходів «Безпечні автомобільні дороги», що розпочався 20 липня та триватиме до 20 серпня, а основна мета відпрацювання — зниження рівня аварійності на дорогах. 

  Наразі правоохоронці задля здійснення контролю за дотриманням ПДР збільшили кількість екіпажів автопатрулів на автошляхах області, зокрема на аварійних ділянках доріг. Також наблизили маршрути патрулювання груп реагування патрульної поліції до автомобільних шляхів, що ведуть до місць масового відпочинку громадян, у тому числі до Чорноморського узбережжя.

  Під час здійснення нагляду за дорожнім рухом особливу увагу правоохоронці приділяють виявленню фактів порушення Правил дорожнього руху, які є основними причинами дорожньо-транспортних пригод, а саме: керування транспортним засобом у стані сп’яніння, виїзд на смугу зустрічного руху,  порушення водіями правил обгону, користування ременями безпеки або мотошоломами, порушення ПДР пішоходами та велосипедистами, а також дотриманню законодавства у сфері пасажирських перевезень. Крім того, поліцейські виявляють факти порушення правил проїзду транспортних засобів, чиї габаритні або вагові параметри перевищують нормативні.

  За 2 дні проведення профілактичного відпрацювання співробітники територіальних підрозділів поліції області задокументували 230 порушень Правил дорожнього руху, у т.ч. виявили 10 водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння, 17 фактів порушення правил користування ременями безпеки, 30 фактів керування транспортними засобами без відповідних документів, 8 — правил обгону, 6 порушень ПДР пішоходами.

  Інформує офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області. 

  Предыдущая статьяТарифи «за світло» з 1 серпня: скільки платитимуть українці
  Следующая статьяНа Николаевщине будет свой туристический портал