У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшов 14-й фестиваль театрів «Молоко»

  0

  Завершився 14-й фестиваль театрів «Молоко», який з 2 до 7 липня об’єднав три південних міста: Миколаїв, Одесу та Херсон.

  Майже всі заходи фестивалю відбувалися на майданчиках Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, директор-художній керівник якого, заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун, є генеральним директором фестивалю.

  Мета фестивалю «Молоко» — популяризація українського та україномовного театру, стимулювання розвитку театральних діячів, демонстрація досягнень творчих колективів, встановлення і розвиток довгострокового культурно-творчого обміну підвищення професійного рівня.

  Цього року Миколаїв приймав фестиваль цілих три дні, за які було показано 6 вистав, 2 кіносеанси та творчі зустрічі з видатними митцями України. Професійний рівень показаних вистав був високим.

  До Миколаєва завітали професійні театральні колективи з Києва, Кропивницького, Рівного, Івано-Франківська, Харкова. Під час фестивалю миколаївські глядачі вперше зустрілися з ліриком та мультиінструменталістом Андрієм Ляшуком.

  На протязі двох днів на літньому театральному майданчику театру відбувся перегляд фільмів про Василя Стуса «Заборонений» та фільм Руслана Горового «Вище неба», а також зустріч з авторами сценарію Артемієм Кірсановим та Сергієм Дзюбою, які поспілкувалися з глядачами, а також презентували свої книги.

  Вистава Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка за книгою Марії Матіос «Нація» та копродукція Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша та Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка «Не плачте за мною ніколи» торкнула до глибини душі. Комедійна моновистава «СуперСтар» від оригінального київського актора і звукоімітатора Олексія Красних покорила глядача, такого на сцені театру ще не було.

  Завершили фестиваль театрів «Молоко» у Миколаєві прем’єрою вистави Б.Томас «Тітонька на мільйон». Музична комедія «Тітонька на мільйон» отримала диплом за участь у фестивалі.

  За інформацією Миколаївська обласна рада

  Предыдущая статьяМіністерство закордонних справ та Український інститут запустили офіційну сторінку України в Instagram
  Следующая статьяВ Николаеве летняя площадка заведения «захватила» часть тротуара на Соборной