Міністерство закордонних справ та Український інститут запустили офіційну сторінку України в Instagram

  0

  Міністерство закордонних справ та Український інститут запустили офіційну сторінку України в соціальній мережі Instagram: Суспільне.

  Як повідомили у відомстві, сторінка ведеться англійською мовою, щоб просувати позитивний імідж України серед іноземної аудиторії.

  «Вона уособлює сучасну країну, динамічну та інноваційну, яка перевершує очікування та закохує з першого погляду чи візиту», — зазначили у відомстві.

  У міністерстві розповіли, що на сторінці @ukraine.ua відвідувачі та підписники зможуть дізнатися про популярні туристичні магніти, культурні події та фестивалі, інновації, можливості, Україну та українців. В оформленні сторінки використовуються світлини українських фотографів – партнерів фотобанку та бренд України UkraineNOW.

  Цього року МЗС також вперше затвердило Стратегію публічної дипломатії, де визначило основні підходи з формування міжнародного іміджу та репутації України.

  Що відомо

  • Під час «Місяця культурної дипломатії» у період із 10 лютого по 10 березня 2021 року Український інститут спільно із МЗС та ГО «Вікімедіа Україна» закликали користувачів онлайн-енциклопедії додавати та вдосконалювати статті про українську культуру.
  Предыдущая статьяНа Николаевщине еще один суд перешел под надежную защиту Службы судебной охраны
  Следующая статьяУ Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшов 14-й фестиваль театрів «Молоко»