Миколаївський театральний колектив «Зорі» став призером фестивалю-конкурсу серед конкурентів з усього світу

  0

  Миколаївський театральний колектив “Зорі” Першої української гімназії імені Миколи Аркаса — призер фестивалю-конкурсу «Співограй», в якому змагалися колективи з усього світу.

  З 8 по 11 липня у м. Скадовську за підтримки Скадовської районної державної адміністрації, міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, міського Будинку культури ім. Т. Шевченка, санаторію для дітей з батьками «Скадовськ», медіа-групи «Bravo media support» відбувся VII Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірки виходять на сцену», організатором якого виступила громадська організація ДГО «Співограй».
  На відміну від минулого року нині фестиваль у Скадовську проходив не лише дистанційно, але й зібрав чимало очних учасників. Серед них талановиті вокалісти, хореографи, театрали та інструменталісти. Загалом понад 600 конкурсантів з 16 областей України. Це рекордна кількість. Дистанційно у ньому брала участь обдарована молодь з Румунії, Молдови, Казахстану, Естонії, Канади, Південної Кореї та Монголії.
  ДГО «Співограй» провела наймасовіший фестиваль-конкурс!
  Театральний колектив “Зорі” (кер. Чернозуб Є.Є.) Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса взяли участь у цьому фестивалі.
  Вітаємо талановитих театралів на чолі з керівником, які посіли ІІІ призове місце та отримали диплом в номінації «Краща візитівка фестивалю»!
  Предыдущая статьяУ Миколаєві 15 відсотків дорослого населення вакцинувалися від COVID-19
  Следующая статьяГУ ДПС у Миколаївській області про порядок оподаткування ПДВ операцій за договором товарного кредиту