Миколаївська ОДА спрямує понад 60 мільйонів гривень на покращення стану шкіл та матеріально-технічної бази до нового навчального року

  0

  Понад 60 млн гривень Миколаївська обласна адміністрація спрямує на на покращення стану шкіл та матеріально-технічної бази до нового навчального року, повідомив під час брифінгу сказав заступник голови Миколаївської ОДА Олександра Трайтлі: Суспільне.

  Усі гроші будуть спрямовані громадам, щоб до початку нового навчального року керівництво шкіл встигло придбати необхідне обладнання для потреб школярів.

  Додатково обласна адміністрація отримала 40 мільйонів з державного бюджету на реалізацію проєкту «Спроможна школа для кращих результатів». Понад 28 мільйонів ОДА спрямує на реалізацію проєкту «Велике будівництво», зокрема, на ремонт Арбузинської загальноосвітньої школи, капітальний ремонт Галицинівської ЗОШ, Вознесенської школи №8, Миколаївської ЗОШ №40, школи в Березнегуватому.

  За словами Олександра Трайлі, на завершальному етапі процедура по закупівлі 20 шкільних автобусів, які будуть передані громадам області — коштом освітньої субвенції та обласного бюджету.

  «Також ми спрямуємо понад чотири мільйони гривень, на реалізацію проєкту з ремонту харчоблоків, це забезпечення здорового харчування в школах», — додає Олександр Трайтлі.

  Також заплановано закінчити реконструкцію Миколаївської обласної комунально-комплексної дитячо-юнацькій спортивної школи. Передбачене будівництво 25-метрового басейну та прибудова ряду споруд з метою розширення можливостей комплексу.

  Заступник голови Миколаївської ОДА розповів, що в нашому регіоні планують трансформувати один великий навчальний заклад у мережу закладів. Тобто прийнято рішення про передачу Шевченківської загальноосвітньої школи-інтернату до комунальної власності Шевченківської ТГ, де на базі цієї школи-інтернату громада планує створити певний освітній кластер — це буде й школа, й дитячий садок, й гуртожиток.

  Предыдущая статьяЛюди старше 75 років отримуватимуть додаткові виплати по 400 грн
  Следующая статьяФахівці Управління Держпраці визначили ТОВ «Шіппінг-ОЙЛ» ключові напрями внутрішнього контролю, що убезпечують від виникнення аварійних ситуацій та виробничого травматизму на АЗС