Мешканці Центрального району Миколаєва висловили свої побажання щодо модернізації міста

  0

  Мешканці Центрального району Миколаєва висловили свої побажання щодо модернізації міста.

  «14 липня провів депутатський прийом громадян. Зустрічаю людей виключно особисто. Сьогодні прийшло більше 6 миколаївців і кожен потребує цілковитого розуміння його проблем.

  Представники жителів приватного сектору на вул. 68 Десантників просять відремонтувати тротуар.
  Ініціативна група мешканців будинку на вул. Мостобудівників,1а прагне вирішити міжсусідський конфлікт: у їхньому дворі розміщена прибудова, під час виконання будівельних робіт будо пошкоджень систему водовідведення. І тепер підвал будинку постійно затоплюють дощові води. Вирішили, що для початку, адміністрація ініціюватиме обстеження вказаної громадянами території із залученням представників профільних структур і вже після загального висновку розумітимемо, як діяти далі.
  У дворі жилкопу на вул. Фалеєвська обвалився дах. Більшість жителів – люди похилого віку, матері-одиначки та малозабезпечені. Звернулася до мене мама чоловіка, який має розумові вади внаслідок травми. Фінансової можливості залатати дах родини, які там живуть, не мають.

  У дворах будинків №13 та №55 по вул. Московська містяни потребують нового асфальтового покриття. А жителі буд. №56 на вул. Адмірала Макарова до того ж, ще й змінити місце встановлення контейнерів для сміття», — повідомляє на своїй сторінці Олександр Береза — голова адміністрації Центрального району ММР.

  Предыдущая статья«НІБУЛОН» встановив новий рекорд у перевезенні вантажів внутрішніми водними шляхами України
  Следующая статьяКамбін затвердив підвищення пенсій військовим