Завдяки роботі працівників Управління Держпраці у Миколаївській області офіційно працевлаштовані троє осіб

  0

  За результатами перевірок Управління Держпраці на торговельних об’єктах у м. Миколаєві та області виявлено працю 5 незадекларованих працівників, 3 з яких згодом працевлаштовані.

  За даними Паспорту незадекларованої праці Миколаївської області діяльність у сфері торгівлі належить до ризикових сфер господарювання,  в яких порушується порядок належного  оформлення трудових відносин. Перевірка підприємця, що провадить торговельну  діяльність у Малій Коренисі та біля баз відпочинку у Рибаківці, стала черговим доказом цього.

  Під час заходу контролю інспекторами праці Управління Держпраці у Миколаївській області встановлено, що підприємницька діяльність в рамках суб’єкта господарювання здійснюється на декількох торгових об’єктах, на яких працювали фізичні особи за трудовим, цивільно-правовими договорами  та без будь-якого оформлення. Всі вони виконували однакові трудові функції, що притаманні  професії продавець.

  Зазначені факти свідчать про обізнаність роботодавця з вимогами законодавства про працю та їх свідомим порушенням.

  Інспектором праці складено акт та внесено суб’єкту господарювання припис щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками.

  Суб’єкт господарювання не зволікав та одразу оформив трудові відносини з 3 особами, які до цього часу працюючи продавцями, виконували ці функції на підставі цивільно-правових  угод.

  Попри факт працевлаштування осіб, уповноваженою особою Управління Держпраці у Миколаївській області буде розглядатися  питання щодо застосування  до підприємця  фінансових санкцій.

  За результатами роботи Управління працевлаштовані працівники матимуть всі соціальні та трудові гарантії.

  Предыдущая статьяГод назад, 20 июля, в Николаеве открыли кольцевую троллейбусную линию вокруг крупного микрорайона
  Следующая статьяЗа распитие алкоголя и курение в общественных местах полицейские задержали в Николаеве пятерых человек