До місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 12,6 млн грн плати за ліцензії

  0

  До місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 12,6 млн грн плати за ліцензії, повідомляє ГУ ДПС.

  Суб’єкти господарювання усіх форм власності мають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями  та/або тютюновими виробами за наявності у них відповідних ліцензій. Плата за ліцензії здійснюється щоквартально, рівними частинами, і зараховується до місцевих бюджетів.

  Як повідомили в управлінні контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Миколаївській області, у першому півріччі 2021 року до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 12,6 млн грн плати за ліцензії на виробництво спирту коньячного і алкогольних напоїв, сплати за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, а це на 400,3 тис. грн. більше, ніж у першому півріччі 2020 року.

  Слід зазначити, що у січні–червні поточного року платникам регіону видано 3433 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з них 1966 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 1467 – на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість виданих ліцензій збільшилась на 205, або на 6,4%. За цей же період анульовано 546 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість анульованих ліцензій збільшилась на 50 ліцензій, або на 10,1%.

  Предыдущая статьяПрикордонники Львівщини разом із своїми чотирилапими службовими напарниками взяли участь у святкових гуляннях
  Следующая статьяВ Украине хотят ввести обязательный техосмотр авто с видеофиксацией процесса