Після нічного обстрілу головний лікар Олександр Дем’янов заявив, що Лікарня швидкої медичної допомоги тимчасово припиняє роботу.

Відео його звернення опублікував мер Олександр Сенкевич

«Деякий час наша Лікарня швидкої медичної допомоги не зможе приймати пацієнтів. Там потрібно розібрати завали зруйнованого травмпункту і прибрати з уцілілої частини небезпечні конструкції, демонтувати рами пошкоджених вікон та вивезти все сміття. У лікарні зруйнована також частина основного корпусу. Там теж необхідно все привести до ладу. У тих відділеннях, які уціліли, приберемо всі уламки, заб’ємо вікна і перевіримо обладнання. Зробимо усе можливе, щоб якомога швидше лікарня відновила свою роботу і продовжила рятувати життя миколаївців! Наразі, пацієнти зможуть отримати медичну допомогу в інших лікувальних закладах міста.

Хочу ще раз наголосити: це звичайна лікарня, яка щодня приймала жителів міста, у тому числі й постраждалих від російських обстрілів. Тому сьогоднішня атака на цей медичний заклад — ніщо інше, як цинічний тероризм російських військ», — написав міський голова.

Предыдущая статьяДо роботи «зернових коридорів» можуть підключити порт Миколаєва, – міністр
Следующая статьяВнаслідок обстрілу зруйновано гуртожиток університету в Миколаєві

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь