Миколаївська, Вознесенська міські громади, а також Березнегуватська селищна громада беруть участь у грантовому проєкті «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення громад». Розроблений у березні, коли бої точилися поблизу Миколаєва, проєкт, отримав підтримку Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Про це розповів керівник «Фонду розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін під час онлайн-засідання експертно-громадської ради виконкому Миколаївської міськради.

За словами голови експертно-громадської ради Артема Ващиленка, відновлювати та повномасштабно розвивати Миколаїв до перемоги у війні неможливо. Проте, планувати роботу необхідно вже сьогодні: громада має вирішити долю зруйнованої інфраструктури, розставити економічні та бізнесові пріоритети тощо.

«Миколаїв має бути містом, куди буде престижно повернутися після війни. І що ми з вами, як активна частина громади, спільно з місцевим самоврядуванням маємо для цього зробити. Щоб все-таки місто Миколаїв мало конкурентні переваги в боротьбі за ресурси та за свою частку в економіці держави», — сказав Артем Ващиленко.

Зі слів першого заступника міського голови Віталія Лукова, Мінрегіонрозвитку не рекомендує витрачати бюджетні гроші навіть на експертизи пошкоджених будинків у зоні бойових дій, до якої належить і Миколаїв.

«Про компенсації можна буде говорити тільки після перемоги. Ми повинні бути в цьому чесні. Що стосується ремонту інфраструктурних об’єктів, то дозволяється громадам, навіть в зоні бойових дій, проводити поточні ремонти комунікацій головних та інших об’єктів, які забезпечують життєдіяльність міста. Мова не йде про школи, дитячі садки, мова може йти про лікувальні заклади», — сказав Віталій Луков.

Предыдущая статьяОдин з пологових будинків Миколаєва отримав 2 електрогенератори
Следующая статьяМиколаївські слідчі та прокурори скерували до суду обвинувальний акт відносно мешканки Очакова за підтримку збройної агресії рф проти України

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь