Сума заборгованості за послугу з постачання теплової енергії абонентів групи населення на індивідуальних договорах наразі складає понад 217 млн грн.

▶️ Заборгованість за опалювальний сезон 2021-2022 рр. (за послугу з постачання теплової енергії з врахуванням заборгованості по платі за абонентське обслуговування) сягає майже 144 млн грн. Відсоток оплат за нарахуваннями – 76,4 %.

▶️ При цьому заборгованість за послугу централізованого опалення за минулі опалювальні сезони – понад 73 млн грн.

Про це повідомили в ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

💬 «Незважаючи на щоденні обстріли міста росіянами, працівники ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» щодня виконують свої професійні обов’язки, готуючи об’єкти підприємства до опалювального періоду. Ми вдячні містянам за оплати – повні й часткові. Фінанси відіграють важливу роль. На сьогодні це – можливість розраховуватися за енергоносії та купувати необхідні матеріали для проведення ремонтів, на жаль, через нищення інфраструктури таких робіт побільшало. І всі вони важливі для старту опалювального сезону. Наша мета полягає у тому, щоб будинки містян були з теплом. Тож закликаємо й надалі по можливості закривати борги», – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Предыдущая статьяКим планирует закрыть Николаев на несколько дней для поиска коллаборантов
Следующая статья«Хрен тут угадали», — Виталий Ким заявил, что российские власти использовали войну для поднятия рейтингов, но провалились

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь