Заступник міського голови Анатолій Петров заявив, що міською владою Миколаєва прийнято рішення організувати дистанційне навчання у закладах освіти з 1 вересня 2022 року. До того ж, 45% учнів знаходяться за межами області або ж за кордоном.

Про це він розповів у ефірі ТРК «НІС-ТВ».

— Нині досить важко говорити про організацію очного навчання в Миколаєві, бо ми розуміємо — місто прифронтове, здійснюються щоденні обстріли. Найбільше маємо піклуватись про збереження життя і здоров’я учнів. У тих регіонах, де ситуація більш спокійна, буде організовано офлайн навчання при наявності бомбосховищ у закладах. У нас же все залежатиме від подальшої ситуації на фронті. Якщо ситуація вирівняєтьсядо жовтня, то будемо приймати рішення — виводити дітей чи ні, — зазначив посадовець.

Він додав, що мережа закладів освіти в місті налічує 73 дитсадки, 70 закладів загальної середньої освіти, 7 — позашкільної. При цьому близько 45% учнів перебувають за межами області та країни.

— Навчальний рік 2021-2022 закінчили 46 тисяч 600 дітей. З них зараз за кордоном приблизно 11%, за межами області — 29%. За попередньою інформацією, 1 вересня до онлайн навчання в міських закладах освіти приступлять 42 тисячі 500 учнів, бо деякі батьки виявлять бажання залишити дітей на навчанні за кордоном, — заявив Петров.

Анатолій Петров повідомив, що мер Олександр Сєнкевич доручив організувати дистанційне навчання таким чином, щоб навіть діти, які знаходяться за кордоном, могли продовжити здобувати освіту в миколаївських школах.

Крім того, за ініціативою міської влади, організовано дистанційне навчання для юних жителів населених пунктів, які наразі в окупації, мають суттєво пошкоджену інфраструктуру внаслідок обстрілів, вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровано 130 таких учнів.

Предыдущая статьяСБУ на Миколаївщині блокувала канал незаконного переправлення громадян України через державний кордон
Следующая статьяОккупанты обстреляли Николаев кассетными боеприпасами и ракетами

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь