У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України розповіли, скільки насправді населених пунктів звільнили за останній місяць на Херсонщині. Там також пояснили, чи дійсно Збройні сили України вже «перебувають на околицях Херсона», як про це повідомляють закордонні авторитетні ЗМІ.


У Центрі пояснили, яку мету переслідують ті, хто поширює дезінформацію щодо успіхів ЗСУ в цьому регіоні. Також у Telegram-каналі відомства опублікували карту, яка показує реальну ситуацію на Херсонщині.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки констатували, що упродовж місяця у ЗМІ з’являється інформація про начебто звільнення тих чи інших населених пунктів у Херсонській області, а нещодавно іноземне видання Economist повідомило, що буцімто «ЗСУ вже на околицях Херсона».

Однак насправді ситуація інша.

Упродовж останнього місяця ЗСУ звільнили:

Село Таврійське, 11 червня;

Село Потьомкине, 30 червня;

Село Іванівка, 2 липня.

«Було багато повідомлень про звільнення населених пунктів на околицях Херсона, але Генштаб не підтвердив інформацію. Тим більше неофіційні повідомлення про начебто звільнення сіл та поширення такої інформації можуть зірвати військову операцію, як це було із Сєвєродонецьком», – зазначили у Центрі.

Там також наголосили, що навіть якби Збройні сили дійсно стояли у передмісті Херсона – публічне оголошення інформації щодо переміщень українських військ та озброєння ніяк не допоможуть українським воїнам розбити окупантів. Натомість ворогові ця інформація дуже допоможе.

«Херсон обов’язково буде вільний, як і вся Україна, але ЗСУ потрібен час!» – наголосили у Центрі стратегічних комунікацій.

Предыдущая статьяВ Беларуси усилились авиатренировки и учения по высадке десанта
Следующая статьяРоссия вымирает

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь