Про підтримку та визнання збройної агресії росії проти України підозрюваний заявив на одному з білоруських телеканалів. За це йому може загрожувати від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Поліцейські продовжують вживати заходи задля притягнення осіб, які підтримують «руській мір» та виправдовують збройну агресію росії, публічно розповсюджують фейкову інформацію про реальні події в Україні, до відповідальності.

Про це повідомляє ГУНП в Миколаївській області.

Під час моніторингу Інтернет-мережі оперативники управління стратегічних розслідувань та слідчі відділу поліції №6 Миколаївського районного управління поліції виявили інтерв’ю мешканця Миколаївської області одному з білоруських каналів, в якому він заявив про «утиски російськомовних, фашистів, 8 років бомбили Донбас, правільні дії росії та повернення додому в «освобожденную» країну». Ще на початку війні чоловік втік до рб й очікує там на «освобождєніє». При цьому його батьки та діти наразі живуть в Україні і на власні очі бачать як насправді виглядає «руській мір».

Предыдущая статьяУ Військовій комендатурі оборони міста Миколаєва підтвердили влучання ворожих ракет у портову інфраструктуру та підприємства з виробництва парфумів та вапна
Следующая статья«Выгоняем палками», — Ким пожаловался, что не все хотят эвакуироваться из прифронтовых сел

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь