В Широківську громаду Баштанського району, яка знаходиться за 10 км від окупованої Снігурівки, вперше за два місяці доставили гуманітарну допомогу. Слід зазначити, що більшість населення громади покинули свої домівки. Організувати допомогу для людей, які не змогли евакуюватися, вдалося завдяки підтримці першого заступника голови Миколаївської обласної ради Володимира Фроленка.

Про це на свої сторінці розповіла мешканка села Широке Світлана Піхоцька:

"Лінія фронту Широківська громада Баштанського району частково захоплені, частково зруйновані села, відсутність води, світла, зв'язку із зовнішнім світом та засобів для існування. Люди, які з різних причин не змогли виїхати залишені напризволяще і щодня виживають, як можуть.
У селах Широке та Спаське залишилося від сили 60 людей. Здебільшого це пенсіонери та малозабезпечені сім’ї, яким просто нікуди тікати. Вже більше двох місяців у ці населені пункти майже ніхто не їздить. Більшість доріг заміновано, територія зазнає регулярних обстрілів.
Незважаючи на всі труднощі, нам таки вдалося достукатися і знайти людину, яка відгукнулася на наші молитви і надала допомогу мешканцям Широківської громади. Завдяки підтримці першого заступника голови Миколаївської обласної ради Володимира Фроленка, жителів Широківської громади вдалося забезпечити продуктами харчування. Щиро дякуємо за допомогу", - написала жінка.

Нагадаємо Снігурівка вже більше двох місяців знаходиться в окуапції. У місті та околицях відстуня вода, світло та мобільний зв’язок.

Предыдущая статьяРосійські війська завдали збитків «Миколаївводоканалу» на понад 20 млн грн
Следующая статьяВійськові РФ, що воювали на Миколаївщині, відмовляються від подальшої участі в бойових діях

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь