Днями третю (бустерну) дозу вакцини від коронавірусу отримали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько та працівники управління охорони здоров’я міськради.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Медики нагадують: коронавірус нікуди не зник, і єдиний шанс захиститись від важкого перебігу хвороби — вакцинація. Захистіть себе та своїх близьких.

Оберіть найближчий пункт щеплення за посиланням http://surl.li/cerkm

В наявності вакцина CoronaVac та Pfizer.

Жодних додаткових декларацій, підтверджень чи довідок не потрібно, тільки паспорт.

Щеплення проти можуть отримати всі бажаючі дорослі та діти від 12 років. Вакцинація проводиться в 12 пунктах щеплення на базі ЦПМСД міста. Центри вакцинації наразі не працюють у звя’зку з відсутностю потреби в їх функціонуванні. При проведенні масової вакцинації в організованих колективах розглядається питання виїзду мобільних бригад і проведення вакцинації на місці.

За період дії воєнного стану з 24.04.2022 виконано 3997 щеплень проти COVID-19.

Предыдущая статьяКим раскрыл возможный сценарий боевых действий в случае наступления оккупантов на Николаев: «Мы просто два моста подорвем»
Следующая статьяПротягом доби на Миколаївщині вогнеборці загасили 5 пожеж, одна з них виникла внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь