ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» повідомляє, що для врегулювання заборгованості за послуги з постачання теплової енергії, абонентам необхідно укласти договір реструктуризації (оплата частинами).

«Розуміючи різноманітні обставини, підприємство пропонує абонентам, у яких є заборгованість та наразі відсутня можливість повністю сплатити визначену суму за тепло, укласти договір реструктуризації, що дозволить виплатити борг частинами. Кожен випадок розглядається індивідуально», — коментують у відділі по роботі з заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго.

Про це повідомляють у Telegram-каналі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Для укладання договору реструктуризації абонент має подати письмову заяву до ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» про намір його заключення (на ел.пошту підприємства: nikteplo@optima.com.ua, залишити в скриньці для поштової кореспондеції: вул. Миколаївська, 5а або відправити поштовою службою).

Важливо❗️ Необхідно вказати повну адресу, де виникла заборгованість, ПІБ особи, що укладатиме договір та контактний номер телефону.

Після отримання заяви та її розгляду, відділ по роботі із заборгованістю повідомить результат.

Укладання стандартного договору реструктуризації проводиться з умовою початкового внеску, який визначається відповідно до доходів боржника та сукупності інших факторів. Після оплати внеску абонент повинен підписати договір, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Звернутися для укладання договорів реструктуризації можна за адресами:
▪️для абонентів Інгульського, Заводського, Центрального районів – пр. Центральний 141-Б, каб. № 11, вул. Ген. Свиридова 40/1, 4 поверх;
▪️для абонентів Корабельного району – пр. Богоявленський, 306, каб №111.

📲 Консультація фахівців відділу по роботі із заборгованістю за телефонами :
+380992135950;
+380504908960;
+380675175376.

Предыдущая статьяНа Миколаївщині знищили макове поле
Следующая статьяУкраїнські вертольоти проти російського винищувача: над Миколаївщиною відбувся повітряний бій

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь