У міській лікарні №1 встановили систему очищення води. Аби реалізувати проєкт фахівці зробили на території закладу свердловину необхідної глибини та змонтували систему очищення для технічної та питної води.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Потужність систем дозволяє забезпечити питною водою всі потреби лікарні, зокрема відділення гемодіалізу. Її також можуть набирати миколаївці, які живуть поруч.

«Разом з партнерами ми почали встановлювати системи очистки води на соціальних об’єктах. Їх встановлять на 14 таких об’єктах, — розповів перший віцемер Віталій Луков. — Відповідно до доручення міського голови кожна така система очистки має бути захищена від морозів. Адже місто повинно бути готове забезпечити соціальні об’єкти та миколаївців питною водою і в зимовий період».

Віталій Луков подякував нашим партнерам за допомогу в такий непростий для нас період.

Відзначимо, що проєкт реалізовано за фінансовим сприянням та організаційної підтримки БФ Soborna Ukraine, БФ CEO Club, Ukraine-Hilfe Berlin e.V. (Юкрейн Хільфе Берлін), ГО SaveDnipro.

Предыдущая статьяDOROFEEVA спела в Барселоне с 13-летней Софией из Николаевской области, выжившей после обстрела оккупантов
Следующая статьяВ ОК «Південь» підтвердили обстріл передмістя Миколаєва окупантами з «Ураганів»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь