Оперативники управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області спільно з працівниками Управління державної міграційної cлужби на виконання рішення Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області видворили до Молдови 24-річного уродженця республіки.

17 лютого 2022 року оперативниками міграційної поліції було затримано раніше судимого чоловіка, який відбував покарання за вчинення розбійного нападу на території України. За клопотанням правоохоронців, на підставі рішення Державної міграційної служби уродженця Молдови помістили до Державної установи «Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, ДМС»

Зважаючи на те, що іноземний громадянин після звільнення із колонії міг продовжити вчиняти кримінальні правопорушення на території області, поліцейські звернулись із поданням до Управління державної міграційної служби про його примусове видворення.

Відтак сьогодні чоловіка доставили до пункту пропуску «Старокозаче», звідки він був видворений за межі держави. Упродовж п’яти років йому заборонений в’їзд до України.

Заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері тривають.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Предыдущая статьяЛазебная рассказал л проблемах с выплатами пенсий в Украине
Следующая статьяАеророзвідка знищила ворожі сили на межі Миколаївської та Херсонської областей

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь