Починаючи з 26 травня, обстріл Миколаєва здійснюють підрозділи 291 артилерійської бригади російських окупантів. Для обстрілу використовуються 203 мм гармати 2С7 “Піон”. Застосовуються два типи снарядів, з дальністю стрільби 37 км та 47,5 км. Снарядів другого типу у окупантів відносно менше, тому й менша імовірність їх застосування.

Про це повідомляє Військова комендатура оборони міста Миколаєва.

Саме снарядами першого типу (ОФ43) здійснюється обстріл південно-східних районів Миколаєва – Інгульського та Корабельного, а також передмість. Вага одного снаряду складає 110 кг. Боєприпас наносить суттєве ураження об’єктам, але не забезпечує точної стрільби. Його застосування окупаційними військами має на меті нанесення максимальної шкоди цивільним об’єктам: житловим домам, підприємствам та інфраструктурі. Завдання уразити конкретний військовий об’єкт при цьому не ставиться. Вогонь з таких гармат ведеться з Херсонської області, а саме з району населених пунктів Киселівка, Надеждівка та Зорівка.

З метою уникнення жертв серед цивільного населення комендатура міста Миколаєва рекомендує тимчасово, на декілька діб виїхати з вказаних районів міста – Корабельного, Інгульського, а також сіл Полігон, Миколаївське, району НАРП, Кульбакіно.
Рекомендується щонайменше перебувати у центральних, західних та північних районах міста: Центральному, Заводському, Варварівці, Терновці, Соляних. Мешканцям, які за різних обставин не можуть покинути свої домівки, рекомендується знаходитись в бомбосховищах, підземних укриттях або поруч з ними. У разі початку обстрілу треба негайно прямувати в укриття, а у разі їхньої відсутності поруч – знаходитись біля північних і західних сторін міцних будівель, але не надто наближатися до них. Не можна знаходитись в панельних багатоквартирних будинках. Влучання 203 мм снарядом в такі домівки призводить до їх суттєвих руйнувань. Такі будівлі не врятують. Крім того, противник може застосовувати і касетні реактивні снаряди.

Збройні Сили України вже здійснюють пошук і знищення таких гармат, декілька з них уже перетворено на металобрухт. Але для їх повного знищення потрібен певний час. Робимо все можливе, щоб “Піони” були тільки квітами!

Предыдущая статьяЧерез проблеми з забезпеченням російські окупанти знову почали їсти собак
Следующая статьяТарифы на тепло могут вырасти втрое из-за космических цен на газ — Ассоциация тепловиков

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь