За ініціативи міського голови Олександра Сєнкевича в Миколаєві впровадять персоніфікований механізм надання гуманітарної допомоги. Як розповів у ефірі ТРК “НІС-ТВ” перший заступник мера Віталій Луков, у місті планують створити “продовольчу картку” в електронному форматі. Це стосуватиметься ВСІХ видів допомог, які надаються в міських пунктах видачі. Їх у Миколаєві біля 60.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

«До єдиної бази отримувачів допомоги, сформованої на основі індивідуального податкового номеру, матимуть доступ лише визначені фахівці в міських пунктах видачі. Система почне працювати з наступного тижня, — зазначив посадовець. — Таким чином одна людина вже не зможе отримати продукти в одному пункті, а потім піти до іншого і взяти знову. А тому, хто справді цього потребує, не дістанеться нічого».

Для того, щоб вас зареєстрували, потрібно прийти до пункту видачі допомоги з паспортом та ідентифікаційним кодом. Інформацію внесуть в реєстр, після чого можна отримати продукти.

Предыдущая статьяВпродовж доби у Миколаєві та області вогнеборці ліквідували 4 пожежі, одна з яких виникла внаслідок ворожих обстрілів
Следующая статьяУ Миколаєві працюють над поліпшенням умов проживання для вимушених переселенців

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь