Місту вдалося залучити біля 2 млн грн на облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб. Вже розпочали ремонтні роботи цілого поверху в одному з гуртожитків Миколаєва. Про це розповів перший заступник міського голови Віталій Луков.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

«Буде створений стаціонарний пункт проживання для переселенців з гідними умовами для життя. У першу чергу, намагатимемось розмістити тут людей, які можуть бути потрібними для забезпечення життєдіяльності міста. У нас є зруйновані будівлі, і якщо людина працює у відповідній сфері, ми маємо створити їй умови, щоб залишитись у Миколаєві», — пояснив перший віце-мер.

Також Віталій Луков повідомив, що місто планує поліпшити умови проживання вимушених переселенців у приміщеннях дитячих садків. З цією метою проведені перемовини з міжнародною організацією, яка вже певний час працює з Миколаєвом, допомагаючи з забезпеченням водою, продуктами харчування.

Предыдущая статья«У Миколаєві з наступного тижня почне працювати персоніфікований механізм надання гуманітарної допомоги», — Віталій Луков
Следующая статьяПідтримувала збройну агресію проти України: на Миколаївщині поліція повідомила про підозру прихильниці «руского міра»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь