Фахівці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» й надалі, крім своїх прямих обов’язків – підготовки до опалювального сезону, продовжують допомагати місту у воєнний час. Так, силами спеціалістів продовжується встановлення систем зворотнього осмосу води з попередньою фільтрацією.

Днями модульні станції змонтовано для господарських потреб Міської дитячої лікарні №2 та Миколаївського зоопарку. Встановлені системи очищатимуть 200-250 л/год. Їх передано на благодійних засадах АО «Іщенко, Світлицький та партнери» за координації Олександра Козака.

«Питання налагодження водопостачання у місті залишається актуальним. І поки над його вирішенням працює міська влада на чолі з Олександром Сєнкевичем спільно з усіма службами, важливо, аби організації та підприємства, які найбільше потребують питної води, були нею забезпечені. ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» надзвичайно вдячне усім нашим колегам, волонтерам та благодійникам, які з розумінням поставилися до ситуації і передають місту такі необхідні модульні станції зворотнього осмосу води з попередньою фільтрацією. Це ще раз доводить, що українці можуть все», — коментує директор підприємства Микола Логвінов.

Нагадаємо, раніше модульні станції очищення води було встановлено на базі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» для потреб населення за адресами: вул. Миколаївська, 5-а та вул. Лазурна, 30.

Предыдущая статьяСенкевич заявил, что некоторым предприятиям приходится вывозить свои мощности из Николаева и области
Следующая статьяЗМІ опублікували фото результатів обстрілів окупантами Первомайського

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь