80 добу мужній український народ протидіє рашистській навалі. На Миколаївщині та Херсонщині ворог продовжує ведення бойових дій, удосконалює інженерне облаштування своїх позицій, при чому на стільки бажаючи закріпитися, що застосовує залізобетонні конструкції. Однак, активних наступальних дій не веде.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь«.

Водночас, по Миколаївщині знов нанесено ракетний удар. Продовжуються спроби руйнування промислової інфраструктури. Втрат серед місцевого населення немає.

Ефективним застосуванням ракетно-артилерійського озброєння та авіацією Повітряних сил України знищено 20 рашистів, 3 склади ворожих боєприпасів в різних областях, броньована та автомобільна техніка й самохідна артилерійська установка.

В Чорному морі продовжує перебувати 2 кораблі – носії крилатих ракет – та 5 великих десантних кораблів. Психологічний тиск та загроза ракетних ударів з моря актуальності не втрачають.

На Одещині штормова погода винесла на поверхню та наблизила до берегу ворожу морську міну. Ситуація під контролем відповідних підрозділів Військово-Морських Сил ЗСУ. Міну буде знешкоджено фахівцями підривної команди.
‼️Однак, це ще раз нагадує про небезпеку купання та іншого способу використання прибережних вод.

Не варто забувати й про те, що силами оборони вжито заходів протидії, тож південні узбережжя сьогодні – це не зони відпочинку, а лінія захисту від ворога, а значить і зона небезпеки.

Предыдущая статьяВ Первомайському районі горіла база відпочинку
Следующая статьяЗСУ знищили склади окупантів, зробивши рахунок в Чорнобаївці 20:0

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь