Рибоохоронний патруль Миколаївщини продовжує здійснювати рейди в умовах воєнного стану. Так, 13 травня на р. Південний Буг в районі с. Костянтинівка Новоодеського району Миколаївської області знято з незаконного лову 8 од. сіток. У заборонених знаряддях лову виявлено водні біоресурси, близько 40 кг.

Про це повідомили на сторінці Миколаївського рибоохоронного патруля у Фейсбуці.

Ще 6 од. сіток виявлено та знято з лову неподалік с.Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області. У заборонених знаряддях зафіксовано близько 30 кг риби.

У всіх випадках оформлено акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений, а водні біоресурси, які зазнали мінімальних пошкоджень випущені у природне середовище існування.
Нерест риби — це час, який важливий не тільки для фауни, а й для людини. Чим більше ікри вдасться відкласти, тим більше риби в подальшому буде в наших водоймах. Тому в нашій країні введена заборона на риболовлю саме в цей час.

Час, коли нереститься риба, різниця в залежності від регіону. У цей період виловлювати рибу не рекомендується (а в деяких місцях забороняється), особливо забороненими знаряддями лову. Виловлювання водних біоресурсів саме таким способом — зменшує популяцію риби не тільки в нашому регіоні, а й в Україні вцілому.

Предыдущая статьяУроженка Николаевщины астролог Анжела Перл спрогнозировала окончание войны
Следующая статьяМиколаївські морпіхи показали як тренуються з комплексами Javelin

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь