На Миколаївщині росіяни продовжують свій артилерійський терор місцевого населення. Своїми щоденними обстрілами руйнують цілі населені пункти, та за кожен ворожий снаряд, наші бійці карають недруга своїми великокаліберними аргументами, йдеться в матеріалі ТСН.

Випалити, зруйнувати, обезлюднити — на південному напрямку тактика росіян нічим не відрізняється від їхніх методів по всій лінії фронту. А по іншому вони воювати просто не вміють, кажуть хлопці. Ті обстріли ворога сприймають як його безсилля та боязнь йти на візуальні боєзіткнення.

«Бояться вони, вони бояться сюда сунутися, вони сюди стріляють», — кажуть військові.

Аби від всього того смертоносного якомога краще захиститися, бійці укріплюють та поглиблюють свої позиції. Чому це робити — необхідно ледь не щопівгодини нагадують росіяни вибухами. Ці звуки війни часом тут поєднуються зі звуками музики. В розбомбленій школі прифронтового села дивом збереглося піаніно, а серед бійців, знайшовся той, хто вміє грати.

На цій ділянці багато бійців тутешніх, з півдня. І ці хлопці не звикли сумувати, а от до чого дійсно звикли — так це весело, з усім своїм завзяттям і натхненням давати рашистам прочуханки.

«Ну, у відповідь звичайно насипаємо, що ой-йой-йой, і горять і димлять і будуть горіти, поки вони тут. Ми назад нікуди не йдемо, за нами море. Ми основне тримаємо їм як сюрприз, нехай підійдуть трошки ближче», — розповідають хлопці.

Тут кожен чекає хвилини, коли буде можливість піти в наступ. Туди, далі на Південь, гнати окупантську орду аж за море.

Предыдущая статьяГайдаржи розповів, що в Миколаєві будуть відбудовувати в першу чергу
Следующая статьяКім розказав ТСН, як Миколаїв справляється с проблемами водопостачання

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь