Російський пропагандистський ресурс «РИА Новости» заявляє, що командир 36-ї бригади українських морських піхотинців Володимир Баранюк та начальник штабу Дмитро Кормянков потрапили в полон при виході із заводу «Азовмаш» у Маріуполі у квітні і «дали свідчення».

Про це повідомляє «Українська правда» с посиланням на «РИА Новости».

За твердженням російських пропагандистів, «вищий командний склад 36-ї бригади морської піхоти українських військ – командир бригади, герой України полковник Володимир Баранюк та начштабу полковник Дмитро Кормянков – опинилися в полоні після спроби вийти із заводу «Азовмаш» (північний захід) Азовстали») і вже дали свідчення про обставини їх захоплення та ведення ними бойових дій у Маріуполі».

Факт потрапляння в полон Баранюка підтвердили співрозмовники «Української правди» серед українських захисників у Маріуполі.

12 квітня повідомлялося, що в Маріуполі кілька сотень морських піхотинців змогли прорватися з меткомбінату імені Ілліча на завод «Азовсталь», де перебував полк «Азов». Але, як з’ясувалося, інша частина бригади морських піхотинців потрапила в полон. Морпіхів на «Азовсталі» очолює Сергій Волинський («Волина»).

Захисники Маріуполя досі перебувають у підземеллях «Азовсталі». За останній тиждень звідти вдалося евакуювати жінок, дітей та літніх людей. Наступним кроком влада сподівається евакуювати з заводу медиків та поранених.

Предыдущая статья«Азов» заявив про знищення з початку війни тисяч окупантів и десятків танків
Следующая статьяСиноптики розказали, якою буде погода в Україні в травні

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь