За даними командування полку «Азов», який бере участь в обороні заводу «Азовсталь» у Маріуполі, українські захисники знищили 2,5 тисячі російських військових і 60 танків.

Про це повідомив офіцер управління розвідки Ілля Самойленко в ході пресконференції захисників Маріуполя з території заводу «Азовсталь»

«Наразі, за моїми власними підрахунками, і підрахунками підрозділів тут, станом на 1 травня (пресслужба «Азову» виправила, що станом з 24 лютого до 15 квітня – УП), ми знищили майже 2,5 тисячі особового складу ворога, поранили понад 5 тисяч. Це 15% від загальних втрат ворога в Україні. Ми також знищили до 60 танків і пошкодили десь 30. Це більше, ніж 10% від загальних втрат танків Росією. Практично така сама ситуація з БМП, артилерійськими установками – там більше 10%. І цих втрат ворогу завдав лише один підрозділ – тут у Маріуполі. І ще зазначу, що більше половини всіх авіаційних ударів, і вильотів ворожої авіації (від загальних по Україні – ред.) припала саме на Маріуполь. Десь до 150 вильотів. І ми отримали нуль підтримки – жодної підтримки авіацією, жодної підтримки артилерією чи сухопутними військами. Ми по суті залишились сам-на-сам».

Офіцер додав, що він сам не очікував на те, що вони зможуть так довго протриматися. 8 травня триває 73-та доба війни і оборонної операції в Маріуполі.

Самойленко сказав, що тренування військовослужбовців відбувалося з 2014 року за найкращим світовим досвідом. Командування шукали зразки від найкращих теоретиків військової справи.

Предыдущая статьяЗамазеева повідомила, що окупанти Путіна вбили вчительку російської мови з Миколаєва
Следующая статьяЗМІ повідомили, що командир миколаївської 36-ї бригади українських морських піхотинців Володимир Баранюк знаходиться у полоні

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь