Деякі пенсіонери не змогли вчасно евакуюватися і потрапили під окупацію чи у тимчасове оточення, через що є проблеми з виплатою пенсій.

Про це повідомляють у матеріалі «Сьогодні«.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що таким людям пенсії виплачуватимуть по-новому.

Гроші надходитимуть на рахунки після подання «Укрпоштою» за погодженням з військово-цивільними адміністраціями до Пенсійного фонду інформації про відсутність технічної можливості здійснювати виплату та доставку пенсій на певних територіях.

Після цього людина зможе отримати свої виплати у будь-якому відділенні Ощадбанку на безпечній території. Із собою потрібно взяти паспорт та довідку з номером податкового коду, підписавши договір банківського рахунку.

Якщо людина не зніме гроші вчасно, то сума пенсії збережеться і після появи відповідної можливості буде доставлена «Укрпоштою» за місцем проживання.

Також пенсіонер може звернутися до ПФУ і перевести виплату пенсій на нову адресу, якщо він переселився до безпечного регіону.

Щорічна індексація пенсій

В Україні зафіксували дату щорічної індексації пенсії на 1 березня. Тепер кожного року усі категорії пенсіонерів отримають перераховані виплати.

Раніше під щорічну індексацію не підпадала частина категорій українських пенсіонерів. Також закон дозволяє достроково призначати пенсії, а саме за півтора роки до досягнення пенсійного віку.

Предыдущая статьяУкраїнський Bayraktar TB2 знищив російський десантний корабель проекту «Серна»
Следующая статьяМиколаїв тричі обстріляли з РСЗВ «Смерч», по області випустили чотири крилаті ракети

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь