Потрощило вікна, обвалилася стеля — днями під ворожий обстріл потрапила одна з філій АТ «Миколаївобленерго», де на своїх робочих місцях знаходилися працівники.

Про це повідомила прес-служба «Миколаївобленерго».

Об’єкти критичної інфраструктури не мають можливості навіть на короткий строк перервати роботу, відправитися у відпустку чи евакуацію. Стала роботу електромереж в регіоні потребує постійного контролю, а в умовах війни – і регулярного відновлення пошкоджених внаслідок обстрілів комунікацій. Тож, коли без оголошення повітряної тривоги «прилетіло» на територію однієї з філій компанії, на робочих місцях знаходилося більше двох десятків співробітників. Як наслідок – побило шибки адміністративної будівлі та інших споруд, розташованих поблизу, частково обвалилася стеля та зруйновано інші конструктивні елементи.

Янголи-охоронці наших співробітників, так само як і самі енергетики, на щастя – завжди на варті. Тож жодна людина, яка на той момент перебувала в зоні ураження, не зазнала суттєвих фізичних травм. І вже за півгодини колектив відновив повноцінний робочий процес – відновлення живлення десяткам тисяч споживачів, як фізичних осіб, так і підприємств, що залишилися без світла під час попереднього обстрілу.

Предыдущая статьяПоліцейські показали кадри наслідків обстрілів окупантами Миколаївщини
Следующая статьяМиколаївець загинув за кермом Subaru в Одеській області після того, як авто врізалось у дерево

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь