У Миколаєва діють пункти, завітавши до яких соціально незахищені громадяни можуть отримати гуманітарну допомогу. Вони працюють на базі районних центрів соціального обслуговування. Окрім цього, такі пункти знаходяться й у віддалених мікрорайонах міста.

Наприклад, у мкр. Варварівка пункт видачі гуманітарної допомоги розташований по вул.Клубній, 82, у мкр. Північний – по вул. Архитектора Старова, 6/11, у мкр. Тернівка – по вул. Ілька Борщака, 5.

Про це повідомили на сайті міської ради Миколаєва.

Так, у середньому за день там видають біля 80 продуктових наборів, які включають воду, курку, консерви, макаронні та кондитерські вироби, картоплю. В цілому ж щодня підрозділи соціального захисту міста роздають біля 500 продуктових наборів.

У підрозділах соціального захисту гуманітарну допомогу можуть отримати такі категорії громадян: особи з інвалідністю І та ІІ груп, особи з інвалідністю з дитинства, родини, в яких виховуються діти з інвалідністю, багатодітні родини, одинокі матері/батьки, одинокі пенсіонери поважного віку, внутрішньо переміщені особи, які постраждали від бойових дій.

Також у зазначених пунктах усім бажаючим безкоштовно видають хліб, який випікається завдяки фінансовій підтримці Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Відзначимо, що з початку повномасштабної російської агресії підрозділи соціального захисту Миколаєва видали вже понад 15 тисяч продуктових наборів.

Предыдущая статьяКоренєв повідомив, що у жителів Миколаєва почне з’являтися вода, але неодночасно
Следующая статьяПоліцейські показали кадри наслідків обстрілів окупантами Миколаївщини

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь