Станом на 6 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 3086 цивільних об’єктів.

Про це повідомили в Миколаївській ОВА.

  • об’єкти житлового фонду – 2198
  • медичні заклади – 29,
  • навчальні заклади – 153,
  • заклади культури – 73,
  • об’єкти промислових підприємств – 26,
  • об’єкти життєзабезпечення: газо – 130, електро – 254, водо – 8, теплопостачання – 52,
  • інші не військові об’єкти – 163.


Наразі в області тривають роботи з відновлення газо- та електропостачання у населених пунктах, які постраждали внаслідок війни. Натепер без газопостачання всього 1692 споживачі. На цей час припинено електропостачання, водопостачання, водовідведення в 91 населеному пункті (у п’яти – частково) Баштанського та Миколаївського районів.

У результаті бойових дій пошкоджено водовід «Дніпро-Миколаїв» по якому здійснюється постачання води з р. Дніпро до Миколаєва.
На цей час споживачі міста забезпечуються привізною💧водою з резервуарів-накопичувачів та артезіанських свердловин, а також за рахунок колективних установок очистки і фасованої питної води.

За чергову добу для ліквідації наслідків російсько-фашистської агресії підрозділи ГУ ДСНС залучались для вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів 82 рази й вилучили 55 одиниць ВНП.

Проводиться добровільна евакуація. Станом на 6 травня у закладах тимчасового розміщення Миколаєва перебуває 399 внутрішньо переміщених осіб.

Загалом із Миколаївської області евакуйовано 20898 людей. За напрямками: Миколаїв-Паланка – 7444 особи, Миколаїв-Одеса – 6729 осіб, Миколаїв-інші населені пункти – 1168 осіб.

З Вознесенського району евакуйовано 1240 людей, з Баштанського – 3999 людей, з Миколаївського – 318 людей.

Предыдущая статьяЖителям Миколаєва повідомили адреси підвозу технічної води на 6 травня
Следующая статьяМиколаївські морпіхи 36-ї бригади, які боронять «Азовсталь», отримали ордени згідно з указом Зеленського

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь