«Миколаївобленерго» — збитки від війни тільки на контрольованій території склали 320 млн. грн., споживання електроенергії скоротилося на 45%.

За інформацією в.о. Генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадима Данлкова збитки від обстрілів ворожих збройних сил РФ тільки на контрольованій території за попередніми оцінками наразі складають 320 млн.грн. При цьому внаслідок зупинки багатьох промислових підприємств корисний відпуск електроенергії скоротився у березні на 45%.

За попередніми оцінками збитки АТ «Миколаївобленерго» від військової агресії РФ на даний момент складають 320 млн. грн.

«Наприклад нам достеменно відомо, що в приміщенні однієї з наших філій війська агресора облаштували штаб», - повідомив Данилків. 

За даними керівника, внаслідок зупинки багатьох промислових підприємств корисний відпуск електроенергії скоротився у березні на 45% у порівнянні з березнем минулого року. При цьому, він уточнив це не повна картина, бо ні доступу до підрозділів та мереж на тимчасово окупованій території, ні зв’язку з філіями Товариства, наразі не має. А тому оцінити збитки на даний час не уявляться можливим. Проте вони можуть бути більш масштабними, відзначив керівник обленерго.

«Крім того, ситуація змінюється кожної години. Наприклад, у середу Автовишка ГАЗ 3309 ремонтної бригади, що виїхала на відновлювані роботи, була навмисно обстріляна військами агресора. Слава богу, люди живі, лише машина зазнала пошкоджень, при цьому лінію електропередач таки було відновлено», - розповів очільник «Миколаївобленерго». 

За його словами підприємство неофіційними каналами передає співробітникам на захопленій ворожими військами території харчі, одяг, предмети гігієни, а також  за найменшої можливості проводить евакуацію працівників. Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Предыдущая статьяНа Миколаївщині окупанти готують псевдореферендум
Следующая статьяДе у Миколаєві розливатимуть технічну воду 20 квітня

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь