Щодня через атаки російських військових у Миколаївській області гинуть цивільні люди. Саме тому українська армія потребує зброї для захисту нашої держави та Миколаївщини зокрема.

Про це начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім розповів під час інтерв’ю журналістам американського телеканалу CNN, інформує Суспільне.

"Відверто кажучи, найбільше зараз нам потрібна зброя і вона нам потрібна вже зараз. Наврядчи ви це зрозумієте, але наші люди гинуть щодня", — сказав Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, російські війська атакують цивільні об’єкти ракетами, бомбами, кластерними снарядами тощо.

"Головна проблема полягає у тому, що гинуть цивільні люди, гинуть щодня. Саме тому нам потрібна зброя і потрібна вона якомога скоріше", — сказав Віталій Кім.

Також під час інтерв’ю Віталій Кім розповів про зачистку територій Миколаївської області від тіл померлих російських військових. З його слів, росіяни почали забирати тіла своїй співвітчизників лише за чотири тижні після початку бойових дій на території області.

  • «На територіях, що вони (збройні сили Російської Федерації —ред.) залишили два тижні тому, ми зібрали тіла російських військових, помістили їх у морозильні камери та передали їх на північ нашої країни. Ми трохи прибрали територію нашої області, але зараз ми не маємо змоги забрати тіла російських військових безпосередньо на лінії розмежування», — розповів Віталій Кім.

Щодо лінії фронту, за словами Віталія Кіма, станом на 12 квітня область готова оборони, Збройні сили України перебувають на атакувальних позиціях.

Предыдущая статьяГрафік руху громадського транспорту у Миколаєві на 12 квітня
Следующая статья14 тис грн – саме за таку ціну житель Миколаївщини оцінив інтереси національної безпеки

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь