Миколаївська ОВА надасть грошову допомогу сім’ям загиблих працівників та постраждалим працівникам внаслідок ракетного обстрілу будівлі обласної ради.

Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

З метою підтримки постраждалих працівників та сімей загиблих працівників ОВА та обласної ради внаслідок ракетного обстрілу начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім видав розпорядження, відповідно до якого передбачена виплата допомоги зазначеним категоріям коштом обласного бюджету.

«Сім’ї загиблих працівників отримають одноразову адресну грошову у розмірі 248100 грн на одну сім’ю, а також компенсацію витрат на поховання. Також постраждалі працівники отримають одноразову грошову допомогу у розмірі від 11965 грн до 47860 грн в залежності від ступеня отриманих ушкоджень», - йдеться у повідомленні.

На даний час департаментом соціального захисту населення Миколаївської ОВА підготовлено необхідні документи для здійснення відповідних виплат. Найближчим часом сім’ї загиблих та постраждалі особи отримають зазначені виплати.

Предыдущая статьяМиколаївська обласна дитяча лікарня відновила роботу після обстрілів
Следующая статьяНа Миколаївщині за добу загасили чотирі пожежі

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь