7 квітня до міста Новий Буг доставили гуманітарну допомогу для біженців з тимчасово окупованих територій. В Новобузькій, Софіївській та Вільнозапорізькій громадах знайшли прихисток громадяни з Херсонської області, Березнегуватської та Снігурівської громад.

Гуманітарний вантаж організував і доставив перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко.

Продуктові набори та ліки роздавали на розподільчому об’єкті в Новому Бузі місцеві волонтери. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Ірена Носкова:

«Наша маленька територія, не лише дала прихисток 300 біженцям, а ще й опікується ними, допомагаючи продуктовими наборами. Одна-єдина смс, до Володимира Фроленко, і через три дні, без зайвих питань, не офіційна відповідь, а повен бусик продуктів, яких підвіз його однопартієць Олег Козлов, адресно, на вулицю Москаленка 36. (на наш розподільчий об'єкт, господарочкою, якого є, бджілочка Інна Бондаренко). Суттєва підтримка біженцям м'ясом свині, а свинка була - не маленька, ледь помістилася на кухонний стіл, та плюс картопля, цукор, макаронні вироби, консерви, і головне - ліки «Флемоксин», які частково роздали за потребами, а частково віддали в 36 кабінет, сімейному лікарю.
Справді, хто крокує поруч з нами, є благодійниками з великої літери. Слова подяки - це мізер від нашого загалу. Всі горьовані люди, вчора мали нагоду, повідати «свіжини», яку я впевнена, вони не бачили, принаймні місяць - це точно, від людей, які дійсно патріоти, не на папері, а в ділі. Щира подяка людям, які мають велике серце, та не залишають біженців наодинці зі своїми проблемами».

На даний момент велика кількість Херсонської області, частина Березнегуватського і Снігурівського районів, включаючи місто Снігурівка, ще й досі окупована російськими військами. Люди, які залишилися, без світла, продуктів та засобів гігієни вимушені покидати свої домівки та шукати прихистку в сусідніх громадах.

Предыдущая статьяМиколаївпастранс допомагає доставляти гуманітарну допомогу для міста 
Следующая статьяМиколаївська обласна дитяча лікарня відновила роботу після обстрілів

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь