Будівля Миколаївського палацу творчості учнів зазнала пошкоджень від вибуху, що стався внаслідок обстрілу російськими військами будівлі обласної ради, що відбувся 29 березня.

У танцювальному класі Миколаївського палацу творчості учнів всі п’ять вікон розбиті вщент, в стелі дірки. Такий вигляд має вся чотириповерхова будівля. Працівники, вчителі та батьки прийшли прибирати від уламків приміщення. Серед них Ольга Гончар, жінка тут працює вчителькою більше 35-ти років, Суспільне.

У Миколаєві будівля палацу творчості учнів зазнала пошкоджень після обстрілу облради

"Дуже важко дивитись на наш заклад в тому вигляді, в якому він зараз. Але ми все зробимо, щоб відбудувати його і зробити його таким, яким він був до цього", — сказала Ольга Гончар.

У приміщені Миколаївського палацу творчості учнів навчається понад 2 000 дітей. Після обстрілу будівлі облради, що розташована поруч, тут немає жодного вцілілого вікна чи дверей, частково пошкоджено стеля. Ніхто з працівників не постраждав. Завдані збитки ще не рахували, говорить директорка Миколаївського палацу творчості учнів Світлана Сананчина.

У Миколаєві будівля палацу творчості учнів зазнала пошкоджень після обстрілу облради

"Дистанційно працювали. Ми приходили щодня, ми тут щось прибирали, робочі приходили та охоронці. Вибух стався вранці, тому в будівлі був один працівник, він, слава Богу, не постраждав", — розповіла Світлана Сананчина.

Будівля Миколаївського палацу творчості учнів зазнала пошкоджень після обстрілу облради

Дивом не постраждали працівники телеканалу «Март», говорить директор комунального підприємства Юрій Тазарачев. Телеканал розташований в будівлі Палацу творчості учнів. У студії та монтажній вибиті склопакети, пошкоджена деяка техніка.

Будівля Миколаївського палацу творчості учнів зазнала пошкоджень після обстрілу облради

"На щастя, коли пролунав вибух, на нашій студії нікого не було. Наша знімальна група тільки їхала на роботу. Зараз ми працюємо дистанційно, в студії могли перебувати тільки журналіст, монтажер, оператор, але, на щастя, їх там не було. Добре, що обладнання працює, ми даємо сигнал, ми даємо етер і будемо продовжувати це робити", — розповів Юрій Тазарачев.
Предыдущая статьяДепутатам від «ОПЗЖ» почали блокувати банківські картки
Следующая статьяІнформація про стан житлово-комунального господарства на 31 березня 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь