З Миколаєва у напрямку Одеси 30 березня виїхав автобус з 46 людьми, це п’ятнадцятий евакуаційний рейс від благодійного фонду «FOR UA». Цивільних до безпечних місць доправляють безкоштовно.

За словами волонтерки Діани, аби виїхати в евакуацію люди заздалегідь записуються та в призначений час приходять до автобуса, який безкоштовно відвозить їх на кордон. Про це повідомляє Суспільне.

«Їдуть до Одеси, буде зупинка на об’їзній, після цього їдуть до Львова на кордон, на пропускний пункт, який найменше завантажений, водій там вибирає. Там їх зустрічають волонтери, які працюють на кордоні, консультують і допомагають. Когось зустрічають рідні, друзі, знайомі, які там перебувають», — розповіла Діана.

Стати волонтеркою, сказала Діана, її змусила військова агресія Російської Федерації проти України.

"Почалась війна, моя діяльність у бізнесі закінчилась, я займалась туризмом. На даний час я не можу відправляти людей у тури та мандрівки, я вирішила, що волонтерство — це єдина можливість чимось допомогти. Робити те, що я можу робити. І чесно кажучи, це дуже допомагає все це пережити", — сказала Діана.

У Миколаєві волонтери допомагають людям дістатися безпечних місць

Біля автобуса чоловіки прощаються з жінками та дітьми, що їдуть в евакуацію

Як розповіла Діана, все починалось з ініціативи миколаївських дівчат, які на даний час живуть в Ізраїлі.

"Вони також стали волонтерами, адже фізично не можуть працювати зараз, всі думки в Україні. Вони самі з Миколаєва. Там кілька людей у команді – це люди з Великої Британії, Таїланду, Америки. Вони всі разом айтівці, юристи, лікарі і зараз всі сили направлені в Україну. Вони організували фонд, збирають донати і витрачають на те, щоб знайти водіїв. Близько 15 автобусів ми вже відвезли з України на кордони", — розповіла Діана.

Учасниця евакуаційного рейсу Олена розповіла, що змусило її родину покинути місто: «Нам розбили будинок. О пів на четверту упав снаряд у двір і ми вирішили поїхати з дітьми. Ми заповнили анкету, зібралися з дітьми, невістка, онук і син молодший. Їдемо до Польщі, а далі будемо бачить. Звичайно, плануємо повернутися та й їхати не хочеться, покидати не хочеться».

Усіх евакуйованих Діана розраховує знову побачити у Миколаєві після перемоги.

"Назад буду зустрічати на цьому самому місці із прапором України. Я їм сказала, що чекаю на них тут, щоб вертались та ми будемо разом все відбудовувати в Україні", — сказала Діана.
Предыдущая статьяУ будівлі Миколаївської ОДА станом на 31 березня загинуло 16 людей
Следующая статьяДепутатам від «ОПЗЖ» почали блокувати банківські картки

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь